Biela stuha  
logo
+421 48 412 55 13ico_phone
bdnr@bdnr.skico_email
SK | EN
Mikulášsky víkend

Víkend 2. a 3. decembra bol vo vile Dominika výnimočný. Hoci ozajstný Mikuláš navštívi detičky až v noci z 5. na 6. 12., ten divadelný Mikuláš rozdával sladké potešenia už teraz.

V sobotu na organizovanom predstavení Pinocchia deťom z firemného kolektívu Slovenskej sporiteľne. Zamestnanci/kyne firmy Trendwood strávili v ten istý deň spoločný predvianočný čas v divadle. O 18.00 hod. sme im zahrali Variácie lásky. Po predstavení sa kolegovia/gyne zdržali na vianočnom večierku, k dispozícii im bolo Teátrium a divadelná kaviareň. 

 

V nedeľu 3. decembra divadelný Mikuláš navštívil našu sálu po predstavení Kocúr v čižmách. 85 divákov/čok, veľkých aj malých, sa potešilo piesňou Tichá noc. Detičky mali možnosť Mikulášovi zaspievať, či zarecitovať, na záver si všetci zamaškrtili na mikulášskych sladkostiach, ktoré rozdával krásny anjel v podaní Majky Šamajovej. 

 

   

 

 

Mikulášske predstavenia sú v bábkových divadlách decembrovou tradíciou, bradatý ujo má u nás aj tento rok plné ruky práce. Sladké potešenia rozdá ešte po organizovaných predstaveniach pre školy, deťom zamestnancov/kýň rôznych firiem, ktoré prídu za rozprávkou do divadla a vycestuje aj mimo BB, napr. za detičkami do Domu kultúry vo Vlkanovej. Do 11.12. nás Mikuláš navštívi ešte trinásťkrát.