Biela stuha  
logo
+421 48 412 55 13ico_phone
bdnr@bdnr.skico_email
SK | EN

                                                       

Rok plný...

 

Ďalších 365 dní nami prebehlo. Niektorým tento rok o trošku hlbšie ohol chrbát. Niektorí na tomto svete zatiaľ prežili práve 365 dní. 
Či už sa pod ťarchou skúseností skláňate, či práve objavujete svet - pre vás všetkých hráme divadlo. Veľkým, malým, najmenším, deťom a ich rodičom, rodinám a priateľom, mnoho hodín, mnoho dní, spolu 340x v roku 2017! 

 

Ďakujeme, za Vašu priazeň, ďakujeme za rok plný divadla!

 

NOVÝ ČLEN UMELECKÉHO SÚBORU
 

Martin Frank

Martin sa narodil vo Veľkom Slavkove v roku 1993. Po absolvovaní gymnázia v Spišskej Novej Vsi si na pár semestrov vyskúšal štúdium na Technickej univerzite vo Zvolene. Umenie a divadlo ho však zlákalo svojou mágiou a v roku 2014 začal študovať VŠMU v odbore bábkoherectvo.   

 

Viac:  TU.

 

 
    JANUÁR 2018

 

Pondelky pre batoľatá

 

Začiatok nového roka bude patriť deťom. Deťom všetkých vekových kategórií. Náš populárny cyklus inscenácií pre batoľatá má už šesťročnú tradíciu (prvé predstavenie Batolárium malo premiéru v r. 2011, štvrtú časť Čiarkolárium sme uviedli v r. 2015). V januári si naši najmenší prídu na svoje aj v pondelok. 

 

Viac: TU.

_________________________________________________________________________________

Cestovateľský pas

 

V priebehu roka 2017 mali premiéru tri časti z cyklu Rozprávková geografia, inšpirované tradíciou židovskej, indiánskej a africkej kultúry. Počas prvých troch januárových nedieľ sa Rozprávková geografia spojí...

 

Viac: TU.

_________________________________________________________________________________

Program január 2018

 

Napriek tomu, že začiatok roka 2018 patrí deťom, nemusíte smútiť. Pravidelný program pre dospelé publikum štartujeme už 17. januára. Tešiť sa môžete na naše najnovšie inscenácie pre dospelých Európa v korešpondencii a Babie leto. Zároveň potešíme našimi divácky obľúbenými stálicami ako sú Mocad(r)ámy či Variácie lásky.

 

Kompletný program: TU.

 

 
     ...ZA ROKOM 2017
 

Fragmenty 

 

Viac než polemický rok sme sa rozhodli zakončiť heslovite. A pripomenúť si dôležité momenty, ktoré sa nezmazateľnou linkou zapíšu do histórie nášho divadla. 

 

Viac TU.

_________________________________________________________________________________

 

Opustili nás...

 

Spomeňme si na tých vzácnych ľudí, ktorí nás opustili počas uplynulého roka a odkázali nám výnimočné umelecké a ľudské dedičstvo. Nebolo ich málo. Zanechali veľa. 

V

iac  TU.

 
 PF 2018
 

 

 

Ďakujeme divákom a diváčkam za priazeň a návštevy našich predstavení pre deti aj dospelých počas celého roka 2017. Tešíme sa na vás v roku 2018!

Všetkým spolupracovníkom, spolupracovníčkam, podporovateľom, podporovateľkám, kolegom a kolegyniam, divadelným priateľom a priateľkám za vieru v našu prácu a podporu počas rokov 2013-2017, ktoré pre nás neboli jednoduché.

 

Želáme vám aj nám radostnejší, slobodnejší, farebnejší rok 2018!

 

PF 2018!
Bábkové divadlo na Rázcestí.

 

NÁJDETE NÁS AJ NA: 

               

Zvesti pripravila: Monika Tatarková

Spolupracovala: Iveta Škripková
Foto: Dodo Šamaj, Nicol Urbanová,
archív BDNR 

Publikované: 24.12. 2017  

BÁBKOVÉ DIVADLO NA RÁZCESTÍ

    SKUTECKÉHO 14, BANSKÁ BYSTRICA

Tel.: +421 48 41 25 513
www.bdnr.sk, bdnr@bdnr.sk

Rezervácia vstupeniek:

e-mailom: vstupenky@bdnr.sk.
telefonicky: +421 48 41 25 513
online: www.ticket-art.sk.

Každý pracovný deň od 8.00 do 16.00 hod.
Hodinu pred každým verejným predstavením.