Biela stuha  
logo
+421 48 412 55 13ico_phone
bdnr@bdnr.skico_email
SK | EN
Archív

Uvedený archív inscenácií a projektov nie je úplný. 
Obsahuje len vybrané tituly a projekty, ktoré svojím významom presiahli regionálny a miestny význam. Získali ocenenie a vzbudili záujem verejnosti.
Boli ojedinelé ako titul, svojím inscenovaním alebo ako projekt spolupráce medzi divadlom a rôznymi partnermi, ktorý doteraz nerealizovalo žiadne slovenské divadlo... viac informácií >>

 

Príbeh dvoch súrodencov, nezbednej Aničky a plachého Tonka, ktorí sú úplne iní ako si predstavovali ich rodičia alebo ako sa z Aničky stala faganička a z Tonka babec. Pre deti od 3 rokov.

viacViac informácií

Ako si ich pamätá jedna zemiaková baba. Pre najmenších.

viacViac informácií

Príbehy malého štoplíka nezbedníka, ktorý len čo vyskočil z fľaše, myslel si, že mu patrí celý svet. Pre deti od 3 rokov.

viacViac informácií

Malá Sofia žije v 19. storočí na zámku Komtesy de Ségur, ale ako každé dieťa, aj ona chce všetko spoznať, okúsiť a zažiť. A väčšinou spraví poriadny malér. Pre deti od 4 rokov.

viacViac informácií

Pre Tatranky a Tatrancov, ktorí/é majú radi/y neuveriteľné dobrodružstvá a vydajú sa s nami na divadelnú cestu po Slovensku. Pre deti od 6 rokov.

viacViac informácií

Hravá klauniáda o silnom priateľstve troch tučniakov, ktorí musia čeliť zložitej a nebezpečnej situácii – veľkej potope sveta. Pre deti od 6 rokov.

viacViac informácií

Autentické príbehy o živote v ženskej koži.

viacViac informácií
<<
<
1 2 3 4 5 6
> >>